Samen groeien en bloeien

Genieten, lachten en stralen - Prikkelen en verwonderen - Verbinden en samenwerken - Groeien en bloeien - Vertrouwen en bouwen

 

Ons team

De teamleden zijn op school te bereiken via het algemene telefoonnummer 0413-335363. Daarnaast zijn ze te bereiken op hun emailadres. Deze kunt u hieronder terugvinden.

  • Klaske van den Berg
    Directeur (ma-di-do-vrij)
    k.vandenberg@kiemuden.nl
  • Ietje Hendrickx
    Coördinator opvang (ma t/m do)
    i.hendrickx@kiemuden.nl
  • Denny van Wanrooij
    Kwaliteitscoördinator 0-6 jaar (ma-di-do)
    d.vanwanrooij@kiemuden.nl
  • Rian Bongers
    Kwaliteitscoördinator 7-12 jaar (ma-di-wo)
    r.bongers@kiemuden.nl
  • Lonneke Griffioen
    Onderwijscoördinator en groep 3 (ma-di-wo-vrij)
    l.griffioen@kiemuden.nl
  • Laura van Dun
    Leerkracht groep 1-2 (ma-di)
    laura.vandenelzen@kiemuden.nl
  • Marian Hanenberg
    Leerkracht groep 1-2 (woe-do-vrij)
    marian.rijkers@kiemuden.nl
  • Renny van Ras
    Leerkracht groep 1-2 (di t/m do)
    r.vanras@kiemuden.nl
  • Carmen van Roermund
    Leerkracht groep 1-2 (ma-do-vrij)
    c.vanroermund@kiemuden.nl
  • Eefke van der Wijst
    Leerkracht groep 1-2 (woe-do-vrij)
    e.vanderwijst@kiemuden.nl
  • Sandra Lathouwers
    Leerkracht groep 1-2 (ma-di-woe)
    s.lathouwers@kiemuden.nl
  • Dagmar Verhaaren
    Leerkracht groep 3 (ma-do-vrij)
    d.verhaaren@kiemuden.nl
  • Yvet Lourenssen
    Leerkracht groep 3 (ma t/m vrij)
    ytm.lourenssen@kiemuden.nl
  • Rianne Kielliger
    Leerkracht groep 4 (woe-do-vrij)
    r.kielliger@kiemuden.nl
  • Mandy van Haandel
    Leerkracht groep 4 en 5 (ma-di-woe-vrij)
    m.vanhaandel@kiemuden.nl
  • Robert Bongenaar
    Leerkracht groep 5 (ma-di-do-vrij)
    r.bongenaar@kiemuden.nl
  • Jolanda Knuit
    Leerkracht groep 6 (woe-do-vrij)
    j.leenders@kiemuden.nl
  • Sandra Verkuijlen
    Leerkracht groep 6 (ma-di)
    s.verkuijlen@kiemuden.nl
  • Femke Raijmakers
    Leerkracht groep 7 (ma t/m vrij)
    f.raijmakers@kiemuden.nl
  • Bianca de Wit
    Leerkracht groep 8 (woe)
    b.saris@kiemuden.nl
  • Vincent Verstraten
    Leerkracht groep 8 (ma-di-do-vrij)
    v.verstraten@kiemuden.nl
  • Melanie van Oorschot
    Pedagogisch medewerker BSO en onderwijsassistent
    m.vanoorschot@kiemuden.nl
  • Bart Peters
    Pedagogisch medewerker BSO en onderwijsassistent
    b.peters@kiemuden.nl
  • Janine Meijer
    Pedagogisch medewerker 0-4 jaar
    j.langenhuijzen@kiemuden.nl
  • Anneke van Rijs
    Pedagogisch medewerker 0-2 jaar
    a.vanrijs@kiemuden.nl
  • Floor Habraken
    Pedagogisch medewerker 0-2 jaar
    f.habraken@kiemuden.nl
  • Nicky IJpma
    Pedagogisch medewerker 0-2 jaar
    n.ijpma@kiemuden.nl
  • Annemarie de Bruijn
    Pedagogisch medewerker 0-2 jaar
    a.debruijn@kiemuden.nl
  • Mandy van Uden
    Pedagogisch medewerker 2-4 jaar
    m.vanuden@kiemuden.nl
  • Mariëlle Hoefs
    Pedagogisch medewerker 2-4 jaar
    m.hoefs@kiemuden.nl
  • Lotte Kamp
    Pedagogisch medewerker 2-4 jaar
    l.kamp@kiemuden.nl
  • Linda van Hoeij
    Pedagogisch medewerker 2-4 jaar
    linda.vanhoeij@kiemuden.nl
  • Karin Ruesink
    Pedagogisch medewerker
    k.ruesink@kiemuden.nl
  • Karin van Hal
    Pedagogisch medewerker
    k.vanhal@kiemuden.nl
  • Karin Janssen
    Pedagogisch medewerker
    k.janssen@kiemuden.nl
  • Jolanda Donkers
    Pedagogisch medewerker (BBL)
    j.donkers@kiemuden.nl
  • Maartje Kuipers
    Pedagogisch medewerker
    m.kuipers@kiemuden.nl
  • Niek van den Elsen
    Pedagogisch medewerker BSO
    n.vandenelsen@kiemuden.nl
  • Sabrina IJlstra
    Administratief medewerker
    s.ijlstra@kiemuden.nl
  • Maria Manders
    Interieurverzorgster
  • Tiny van Heeswijk
    Conciërge
    conciërgekidion@kiemuden.nl
  • Tim van der Rijt
    Conciërge
    conciërgekidion@kiemuden.nl

Agenda

ma 22 apr
vr 3 mei
Meivakantie
do 9 mei
vr 10 mei
Hemelvaart - vrij
ma 20 mei
2e Pinksterdag - vrij
Jaarkalender >

Onze belofte aan het kind

Contact

Speelleerplein De Vlieger
Hertstraat 4
5408 XL  Volkel
0413-335363
kindcentrumkidion@
kiemuden.nl